مواردی راجب گروه ما

گروه طراحی فضای سبز  …… که در زمینه خدمات طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری فضای سبز و خدمات کشاورزی فعالیت میکند جهت ارتقای سطح خدمات، تعهدات و فعالیت ها از جمله بهبود عملکرد زیست محیطی خود را متعهد و ملزم به اجرای اصولی کرده که منجربه توسعه فرهنگ  زیست محیطی و بسط ارزشهای سازمانی این گروه میشود. این گروه با بهره گیری از سیستم مدیریت محیط زیستی بر مبنای استاندارد ISO14001:2015 را مد نظر قرار داده و در همین راستا خود را متعهد به برآورده نمودن تعهدات سیستمی از جمله رعایت قوانین محیط زیستی و نیز راهکارها و تعهدات پیشگیرانه محیط زیستی و استفاده از محصولات دوستدار محیط زیست مینماید. از جمله پیشگیری از مصرف بی رویه سموم کشاورزی ، پیشگیری از تولیید ضایعات و پسماند های کشاورزی، پیشگیری از مصرف بی رویه آب .ما اعتقاد راسخ داریم به منظور دستیابی به تعهدات بالا این گروه سیستم مدیریت محیط زیستی را در کلیه سطوح به اجرا در آورده و به طور مداوم خود را نسبت به بهبود مستمر و اثر بخش این سیستم متعهد میداند. اینجانب با اعتقاد کامل و عزمی راسخ از این سیستم پشتیبانی نموده و از یکایک همکاران انتظار دارم در ضمن درک صحیح آن در جهت بر آورده ساختن و حفظ خواسته های استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست تلاش نموده و در جایگاه سازمانی خویش و جهت بهبود مستمر آن کوشش نمایند.  خط مشی گروه آیسان خلیلی آذر در کل سازمان ابلاغ و نهادینه و جهت حصول اطمینان از تداوم سازگاری و متناسب با شرایط روز مورد بازنگری قرار میگیرد.

توانمندی های شرکت ما

خرسندیم توانمندیهای شرکت را در زمینه های ذیل معرفی نمائیم :

– خلافیت و دانش طراحان و مهندسان بخش طراحی

– تعهد و دقت نظر متخصصین بخش اجرا و نگهداری

– تقلیل هزینه های ساخت و اجرای پروژه ها

– بهروی مناسب از زمان ، ابزار و دانش طراحی

– خلاقیت و دانش طراحان و مهندسین در بخش طراحی

– طراحی فضا

طراحی

خلاقیت و دانش طراحان و مهندسین در بخش طراحی

طراحی فضای سبز با نرم افزارهای کامپیوتری

ارائه پیش طرح به صورت سه بعدی رنگی

حرکت واقعی در طرح و نمایش تغییرات فصول

ارائه لیست خرید و هزینه نهایی

اجراء

افتخار گروه آیسان خلیلی آذر در طراحی و اجرا و نگهداری پروژه های عظیم فضای سبز به دارا بودن کارشناسان و متخصصان مجرب و همچنین بکارگیری ابزار مدرن روز است . این شرکت در تمامی زمینه های طراحی و اجرای فضای سبز از قبیل : ( محوطه سازی  جدول کشی  پیاده رو سازی  احداث آبنما و آلاچیق همراه با گیاهان تزئینی  گیاهان آپارتمانی و گلهای مصنوعی  سیستم آبیاری تحت فشار و … ) فعالیت بسزایی داشته و با شرکتهای نامدار دولتی و خصوصی همکاری نموده است.

نگهداری

نگهداری فضای سبز توسط باغبان های ماهر زیر نظر مهندسین مجرب بطور ماهیانه و سالیانه به همراه توسعه و بازسازی محوطه پروژه های انجام شده.

ی سبز با نرم افزارهای کامپیوتری

– ارائه پیش طرح به صورت سه بعدی رنگی

– حرکت واقعی در طرح و نمایش تغییرات فصول

– ارائه لیست خرید و هزینه نهایی اجراء

از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید

۰۹۱۲۴۶۶۰۴۰۱